Teknoloji

WhatsApp’a Hareketli Emojiler Geliyor

Geçtiğimiz gün kullanıcılarına üç yeni güvenlik özelliği sunan, Naber kullanıcı deneyimi tarafında yenilikler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Şirket, uzun süredir hayatımızda yer alan, kimisi sevilen kimisi nefret edilen hareketli emojilere nihayet kavuşacak.

Ayrıca, seçilen emojiler için animasyonlu emoji varsayılan seçenek olacaktır. bu emojilere bakın İstemeseniz bile emojileri göreceksiniz ve onları devre dışı bırakamayacaksınız.Emojiler, web siteleri ve uygulamalar tarafından kullanılan ünlü animasyon platformu Lottie’nin kütüphanesinden olacaktır.

Animasyonlu emojiler sohbette şu şekilde görünür:

Hareketli emojilerin ne zaman kullanılacağına dair şu an için bir bilgi yok. Şu anda geliştirme aşamasında olan özellik, WhatsApp’ın Android, iOS veya masaüstü sürümlerinin Beta sürümlerinde yayınlanmadı. senin özelliğin yakındaMasaüstü sürümünde beta olarak yayınlanması bekleniyor.

Hareketli emojiler bugün WhatsApp’ın en büyük rakibi. Telegram’da uzun süredir kullanılmaktadır. Öte yandan Meta’nın bir diğer iletişim uygulaması, Facebook haberciAynı zamanda animasyonlu emojilere de ev sahipliği yapmaktadır.

balcova-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu