Haber

Süper Lig ekiplerinden Kayserispor’dan Devlet Bahçeli’nin açıklamalarına destek: Zile karşıyız

Fenerbahçe-Konyaspor maçında yükselen ‘Hükümet istifa’ tezahüratlarının ardından Beşiktaş-Antalyaspor maçında da benzer olaylar yaşandı. MHP lideri Devlet Bahçeli, tribünlerden yükselen istifa sloganlarının ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

“İZLEYİCİ OLMADAN OYNAYIN”

Olayların ardından futbol camiasına açıklamalarda bulunan Bahçeli, “Maçların seyircisiz oynanması veya gerekli tedbirlerin alınması için acil ve gerekli adımların atılması tüm kulüp başkanlarının kaçınılmaz görevidir. Milliyetçi Hareket Partisi takipçisidir. Türk futbolunu rezalet ve rezalete mahkûm etmek, baltalamak, susmak isteyenlere göz yummak. Bu aşamada durmak mümkün değil” diye davette bulundu. Bahçeli, bu açıklamasının ardından Beşiktaş Kulübü üyeliğinden istifa etti.

KAYSERİSPOR: “KİRLİ SİYASETE VE TEKLİFLERE KARŞIYIZ”

SporToto Harikalar Ligi ekiplerinden Kayserispor, Devlet Bahçeli’nin daveti üzerine resmi hesabından yaptığı açıklamada, “Kayserispor camiasının sonuna kadar devletinin ve milletinin yanında olduğunu, bu felaket günlerinde milli acımıza ortak olduklarını, her gün bir kez daha ortaya çıkan bu felaket günlerinde milli acımıza ortak olduklarını duyurmuş bulunmaktayız. tribünlere hakim olmaya çalışan kirli siyasete ve aşağılamaya da karşılar ve bunu kınıyoruz. Bilgilerinize sunarız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu