Ekonomi

İzmir’de taksimetre ayarları uzaktan erişimle yapılacak

İzmir Şoförler ve Otobüsçüler Odası Başkanı Celil Anık, İzmir Ukome’den artan tarife için taksimetre ayarlarının uzaktan erişimle yapılacağını söyledi.

Ticari taksiler için yeni tarifeyi İzmir’de bulunan Ulaşım Uyum Merkezi (Ukome) belirledi. Kararın yürürlüğe girmesinden sonra yapılacak taksimetre ayarları artık uzaktan erişimle yapılacak.

İzmir Şoförler ve Otomobil Esnaf Odası olarak İzmir’i taksicilikte lider bir şehir haline getirdiğine değinen İzmir Şoförler ve Otobüsçüler Odası Esnaf Celil Anık, “İzmir Şoförler ve Otomobil Esnafları Odası kendini ispatlamıştır. daha önceki projelerle kendisi.Taksi çağırma sistemimizin çalışması, ağ takip sistemimiz var.” “Türkiye’ye örnek olacağız. Arkadaşlarımız sıcakta sıra beklemeyecek” dedi.

Taksicilerin sıcakta taksimetrelerini ayarlamak için saatlerce sıra beklemeyeceklerini ifade eden Anık, “Bu bizim hayatımızı kolaylaştıracak. Arkadaşlarımız birikmişlik yaşamayacak. İzmirli şoför esnafı bunu hak ediyor. Bize inanıyor ve güveniyorlar. . Hak ettikleri hizmeti sunuyoruz. Yeni tarife, İzmir Ukome. “İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı imzalayınca uygulamaya koyacağız” dedi. – İZMİR

mutkiajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu