Teknoloji

GTA6 geliyor! Rockstar Games, GTA 6’nın İlk Fragmanı İçin Tarih Verdi

En büyük oyun dünyası artık çok yakınınızda! Oyunlara aşina olmayan kişilerin bile merakla beklediği GTA 6 hakkında Rockstar Games’ten net bir açıklama geldi. Rockstar Games, GTA 6’nın ilk fragmanının ne zaman yayınlanacağını paylaştı.

GTA serisi sadece en büyük oyun markalarından biri değil, aynı zamanda tüm eğlence sektörünün en büyük eserlerinden biri. Doğal olarak serinin bir sonraki oyunu olan GTA 6, hakkında en çok spekülasyon yapılan oyunlardan biri.

Rockstar Games’in geliştirdiği serinin son oyunu GTA 5’i 2013 yılında elimize aldık. Aradan 10 yıl geçmesine rağmen hala en çok satanlar listelerinde üst sıralarda yer alan oyun, adeta Take-Two’nun para basma makinesi gibi. ve Rockstar Games.

Aradan geçen 10 yılın ardından oyuncuların gözleri doğal olarak serinin yeni oyunu GTA 6’da.

Geçtiğimiz aylarda ciddi sızıntılarla karşı karşıya kalan GTA 6’nın artık piyasaya sürülmesi çok yakın. Rockstar Games ve Take-Two’nun mali raporları gibi değerli kaynaklar da bunu doğrulayan sonuçlar üretiyor.

“Ah, geldi, geliyor mu, yoksa olası çıkış tarihi belirlendi mi?” Heyecanla beklediğimiz GTA 6 için heyecan verici haber bu sefer doğrudan en güvenli kaynaktan yani Rockstar Games’ten geldi.

Rockstar Games lideri Sam Houser’ın Rockstar Games resmi hesabından paylaştığı duyuruda, ‘Bir sonraki Grand Theft Auto’nun ilk fragmanını Aralık ayı başında yayınlayacağımızı sizlere duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. “Bu deneyimlerimizi uzun yıllar boyunca sizlerle paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.” Kısacası heyecanla beklediğimiz GTA 6’nın ilk fragmanı nihayet Aralık ayında sizlerle olacak.

GTA 6’nın resmi duyurusu çok daha yakın! Üstelik bu sefer kaynak da oldukça sağlam.

Şu ana kadar oyun dünyasından pek çok doğru bilgiyi aktaran bölümün en saygın gazetecilerinden Jason Schreier’ın Bloomberg’de yayınladığı habere göre Rockstar Games, bu hafta oyunu resmi olarak duyuracak ve önümüzdeki günlerde göreceğiz. Aralık ayında GTA 6’nın ilk fragmanı.

dadayajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu