Teknoloji

Google’ın yeni Android reklamı, Apple’ın cihazlarında USB-C’ye geçişini alaya alıyor

Birkaç hafta önce Google, Canlı Çeviri özelliğinin olmaması nedeniyle iPhone’la alay eden bir reklam yayınladı. Şimdi, iPhone 15 duyurusunun hemen öncesinde, Apple’ın USB-C’ye geç geçişiyle alay eden yeni bir reklam yayınladı.

Kampanyanın adı #BestPhonesSonsuza Kadar Samsung’un Apple’la dalga geçme yaklaşımından farklı olarak Google, Pixel ve iPhone’u futbol oynayan, spaya giden en iyi arkadaşlarmış gibi gösteriyor. Birkaç gün önce yayınlanan son reklamda iPhone’un eski Pixel ile dinlendirildiği belirtiliyor. açmak için kaydırın” diyor ve ardından Apple’ın iPhone 15 modellerine USB-C ekleyebileceğini söylüyor.

Pixel daha sonra şunları söyledi: ” Sonunda USB-C şarjını alabilecek misiniz?” diye soruyor. iPhone diyor ki ” Dur bir dakika, ne, nereden biliyorsun?Reklam, Google’ın müşterilerine şirketin Pixel etkinliği düzenleyeceği 4 Ekim’e kadar dinlenmelerini söylemesiyle sona eriyor.

iPhone 15’in Lightning portunu USB-C ile değiştireceği neredeyse kesin. Apple muhtemelen daha yüksek Thunderbolt aktarım hızları ve tüm Apple ürünleri için tek bir kablo sayesinde daha iyi olduğunu söyleyerek bu değişikliği teşvik edecek olsa da bu değişiklik, Avrupa Birliği’nin kullanıcıları kilitlemeden çevreyi korumaya yardımcı olmak için tüm akıllı telefonların tek bir kabloya sahip olmasını istemesinin ardından geldi. tek bir ekosisteme dönüşür. Onun yüzünden olacak.

Ayrıca iPhone 15 Pro modellerinde özel Thunderbolt 4 bağlantı noktası da bulunabilir ancak bu kablo muhtemelen iPhone’un kılıfıyla birlikte değil, aksesuar olarak satılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu