Haber

Dostluk yine ağda kazandı

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) –Heyecanlı ve çekişmeli geçen mücadeleyi Keşan DOÇEK Voleybol Grubu 3-1’lik setlerle kazandı.

Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer ile Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Irmak Gergin’in de izlediği maçın başında yapılan sohbetlerde “sporun ve dostluğun önemi vurgulandı” denildi.

Yüksek tempoda oynanan maçta seyirciler her iki takımın da estetik ve centilmen hareketlerine tezahürat yapmayı ihmal etmedi.

Maçın ardından görüşlerini dile getiren Keşan DOÇEK Lideri Hakan Eşme, “Günümüzde giderek unutulan dostluk, dostluk ve sosyal köprüler kurmak için voleybol takımı olarak centilmenlik değerlerini yaşatmak istiyorlar; Kazansak da kaybetsek de dostluğun her halükarda kazanacağı maçlar oynadıklarını belirten; Bu keyifli dostluk maçına verdikleri anlamlı isim için Keşan Belediyesi ve Malkara Belediyesi’nin yanı sıra Malkara düzeninde maçı özveriyle yöneten Hüsamettin Özfidan ve desteğini esirgemeyen Muammer Taşar’a teşekkür ederiz. maçı adil yöneten, sporla ilgili estetik hareketlerde coşkuyla tezahürat yapan ve desteğini sahaya yansıtan hakemlerimiz. Seyircimize en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Eşme, tatilin ardından düzenlenecek voleybol turnuvası için hazırlıklarını tamamladıklarını söyledi.

Keşan DOÇEK Voleybol Menajeri Fatih Duman, “Takımımız günden güne güçleniyor, sporu bir centilmenlik mücadelesi ve dostluğu temel ilke edinerek keyifli maçlar çıkarmaya çalışıyoruz. Önümüzde sıkı bir turnuva maratonumuz var, hazırlıklarımız devam ediyor ve Balkan ülkelerinin yer aldığı Trakya Turnuvası’nın ardından Romanya’da düzenlenecek Balkan Turnuvası’na da takım olarak katılmayı planlıyoruz.”

dogansarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu