Haber

Cumhur İttifakı Ardahan’da Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı

Cumhur İttifakı’nın 31 Mart Yerel Yönetimler Genel Seçimi için Ardahan’ın 5 ilçesi ve 1 ilçesinden gösterdiği belediye başkan adayları belli oldu.

AK Parti Kümelenme Başkan Yardımcısı Bahadır Yenişehirlioğlu, Ardahan Gençlik Merkezi’nde düzenlenen AK Parti Aday Tanıtma Toplantısı’nda belediye başkan adaylarına kent, ilçe ve beldelere hayırlı olmasını diledi.

Yenişehiroğlu, “Ardahan hizmet istiyorsa koç gibi adam seçer. Biz milletten, milletten ayrı bir parti değiliz. AK Parti kurulduğu günden bu yana bu millet mayasını yaratmıştır. Bu millet Hamurunu yoğurdu. Bu millet dokusunu ördü. Biz milletin ta kendisiyiz. Tüm farklılıklarımızla, “Tüm renklerimizle vatanımıza hizmet etmeyi kendimize ilke edindik. İstediğimiz sonuçlara ulaşamazsak 22 yıl iktidarda kalabilir miyiz? Bu milletin gönlünde yer aldığımızın göstergesidir.”

Kendilerine emanet ettiğimiz emaneti bile koruyamadıklarını söyleyen Yenişehirlioğlu, “Ben İstanbul’u çok yakından tanıyan biriyim. Dünyanın en güzel metropollerinden biri inanılmaz geriledi. Bize emanetimizi bile koruyamadılar.” İstanbul’u yerle bir ettiler. Allah’ın izniyle hem İstanbul’da hem de Ardahan’da kazanacağız. Yeter ki birlik ve beraberliğimizi koruyalım” dedi.

Yenişehirlioğlu, Türkiye’nin güçlü bir ülke olduğunu ve mazlumlar için daha da güçlenmesi gerektiğini belirterek, şöyle konuştu:

“Dışarıdan düşmanımız çok. İçeride de düşmanımız çok. Tarih sahnesinde bu hep böyle olmuştur. Biz bu milletin gerçek evlatları olarak dış güçlerin, iç güçlerin oyunlarını her zaman bozmayı başardık. uzantıları ve araçlarının oyunları.Birlik ve beraberliğimizi her zaman gösterdik. Omuz omuza Vazgeçtik ve bu Anadolu coğrafyasının başka hiçbir yerinde bizim gibi bir ülke yok. Mazlumların gözyaşları dökülse mazlumların bir köşesinde Dünyada bir yetimin kanı akıyorsa, zulüm varsa bu coğrafyanın sesi yeryüzüne çıkar. Dolayısıyla Türkiye’nin daha güçlü olması gerekiyor. Bu, “Birlik ve beraberliğimizi korursak bu olur. Türkiye’deki belediyeleri devralıp hizmet kervanımıza devam edeceğiz.” – ARDAHAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu