Yaşam

Baba 26. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Baba Son Bölüm Tek Parça Full İzle

SHOW TV’nin 2 sezondur büyük başarıların altına imza atan dizisi Baba, dün akşam 26. bölümüyle ekranlardaydı. Haluk Bilginer’in eşsiz oyunculuğu ve Tolga Sarıtaş’ın başarılı duruşuyla büyük bir fark ortaya koyan Baba, Ay Yapım imzası taşıyor. Baba 26. bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için; Baba son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Ay Yapım imzalı Baba dizisi her Salı akşamı 20:00’da SHOW TV ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor.

Baba son kısımda; Çöpköy’de herkesi korkutan bir olayı açıklığa kavuşturmaya çalışan Kadir, beklemediği bir gerçekle karşı karşıya gelir.

İlhan ve Büşra aralarındaki buzları eritip git gide yakınlaşırken, aralarında beklenmedik bir sırrın ortaya çıkması durumları tersine çevirir.

Çöpköy halkı Kadir’den aldıkları bir bilgi ile Selahattin’e karşı savaşlarında daha baskın olmaya karar verir.

Beklenmedik bir plan yapan Selahattin ise istikrarları altüst eder.

Begüm ise aldığı telefon sonrası harekete geçer ancak beklenmedik bir durumun içinde kalır.

Baba Evvelki Kısımda Neler Olmuştu?

Çöpköy halkı Selahattin’e karşı baş kaldırmaya karar verir. Selahattin ise beklemedikleri bir hamleyle karşılık verir. Salgın gerçeğiyle yüz yüze gelen sürpriz isim, bu durumu çözmeye uğraşır. Selahattin’in kiminle birlik olduğunu öğrenen İlhan ise geçmişiyle bir hesaplaşma yaşar. Kadir ve Selahattin ortasındaki gerginlik ise artmaya devam etmektedir. Kadir, hesapta olmayan ölümcül bir tuzağın kapanında kalır.

Baba 26. Kısım İzleme Ekranı

BABA SON KISIM TEK KESİM FULL İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu