Yaşam

Al Pacino 83 yaşında dördüncü kez baba oldu

83 yaşındaki usta Al Pacino’nun dördüncü kez baba olmaya hazırlandığı geçtiğimiz Haziran ayında ortaya çıkmıştı. TMZ, ünlü ismin geçen yıl nisan ayında çıkmaya başladığı 29 yaşındaki kız arkadaşı Noor Alfallah’ın sekiz aylık hamile olduğunu bildirdi.

DNA TESTİ İSTEDİ

Ancak ünlü ikiliye yakın kaynaklar; Oyuncunun kız arkadaşına hamile kalabileceğine inanmadığını belirterek, çocuğun kendisinden olup olmadığının netleştirilmesi için babalık testi talep etti.

Kaynaklar ayrıca Pacino’nun bir kadını hamile bırakmasına engel olacak tıbbi sorunlar yaşadığını belirterek, Alfallah’ın sevgilisinin istediği DNA testini yaptırdığını ve bebeğinin babasının Al Pacino olduğunu açıkladı.

DÖRDÜNCÜ KEZ BABA OLDU

TMZ haberine göre; Oyuncu, hamilelik haberinin çıkmasından kısa bir süre sonra dördüncü çocuğunu kucağına aldı. Çifte yakın kaynaklar, Alfallah’ın bir erkek çocuk dünyaya getirdiğini ve her iki ebeveynin de oğullarının doğumundan çok mutlu olduğunu söyledi; Bebeğin isminin Roman olduğu öğrenildi.

AYRILDLAR!

Son olarak ünlü çiftin bebeklerinin doğumundan üç ay sonra boşandıkları öğrenildi. The Blast’ın haberine göre; Sevgilisini terk eden Alfallah, oğlu Roman’ın velayetini istediğini ve Pacino’nun ‘makul ziyaret haklarına’ sahip olmasını istediğini belirten belgeleri mahkemeye sundu.

Noor Alfallah ayrıca mahkemeye, film yıldızına küçük oğullarının ortak yasal velayetini vermeye istekli olduğunu ve bunun ona eğitim, din, tıbbi tedavi ve daha fazlası gibi konularda söz hakkı vereceğini söyledi.

NAFAKA TALEP ETMEDİ

Mahkeme belgelerinde genç kadın, Pacino’nun davayla ilgili avukatlık ücretlerini ve diğer masrafları da ödemesini talep ediyor. Belgelerde herhangi bir nafaka talebi yer almıyordu ancak Pacino’nun oğlu üzerinde söz sahibi olacak olması Alfallah’a nafaka hakkı verecek bir detay.

Alfallah, mahkemeye iletilen bu taleplerin yanı sıra, ünlü oyuncunun doğumdan sonra imzaladığı ve oğlunun Pacino’nun biyolojik çocuğu olduğunu kanıtlayan “Gönüllü ebeveynlik beyanı”nın bir kopyasını da yetkililere teslim etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu