Haber

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Göktaş Eyüpsultan’da çocuklarla buluştu

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Eyüpsultan’da düzenlenen Yarıyıl Şenliği’nde çocuklarla buluştu. Çocuklara iyi tatiller dileyen Göktaş, ayrıca patlamış mısır ve pamuk şekeri de dağıttı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Eyüpsultan Belediyesi’nin bir alışveriş merkezinde düzenlediği Yarıyıl Şenliği’ne katıldı. Festivale Bakan Göktaş’ın yanı sıra AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken de katıldı. Bakan Göktaş çocuklarla bir araya gelerek sohbet etti ve gösterileri izledi.

“GÜZEL BİR TATİL DİLİYORUM”

Program için Başkan Köken’e teşekkür eden Bakan Göktaş, aralarında geçen diyaloğu çocuklara aktararak, “Çocuklarımız çok eğleniyor, maskelerini görünce ben de onlar kadar eğlenmek istiyorum. Sadece eğlenmek istiyorum.” Belediye başkanımıza, birlikte Roller Coaster’a binelim dedik.” “Sizce binmek istedi mi? Korktu… Benimle Roller Coaster’a binmek isteyen var mı? Bu çocuklar çok cesur” dedi.

Göktaş, “Sevgili çocuklar, hepinize iyi bayramlar diliyorum. Umarım güzel bir bayram geçirirsiniz. Eğleniyorsunuz değil mi? Kitap okuyor musunuz? Her birinizi tebrik ediyorum, gözlerinizden öpüyorum. Anneler babalar Ben de sizi tebrik ediyorum. Umarım 15 günlük bu tatilde bu aktivitelerden keyif alırsınız. “Verimli bir şekilde güzel vakit geçiriyorsunuz, en keyifli şekilde faydalanıyorsunuz. Biz de sizi kıskanıyoruz ama eğlenmeye devam etmenizi istiyoruz. Her birinizi gözlerinizden öpüyorum. Sana başarılar diliyorum. Karneler güzel mi? Yıl sonunda güzel olacak değil mi?” dedi.

Bakan Göktaş çocuklara patlamış mısır ve pamuk şeker dağıtarak şenlikten ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu