Teknoloji

4. sezon yayınlanmadan 5. sezon için onay geldi

Süperman dahil, pek çok ünlü süper kahramana göndermelerle dolu olan ve süper kahramanların yüksek egolarıyla aslında dünyanın başına dert olduğu alternatif bir süper kahraman öyküsü anlatan The Boys, Amazon Prime Video’da yayınlandığı ilk günden itibaren seyircilerden büyük ilgi görüyor.

Dizi, şu ana kadar başarılı 3 sezonu geride bıraktı. Ancak dizinin oyuncuları, senaristleri ve set ekibi, pandemi sonrasında yaşanan Hollywood grevine katıldıkları için dizinin dördüncü sezonunun çekimleri olabildiğince uzadı ve önceden belirlenen yayın tarihi 2 sene ileri atıldı.

The Boys 4. Sezon 13 Haziran’da geliyor

Dizinin 4. sezonu, 13 Haziran’da yayına girecek. Ancak Amazon Prime Video’nun yöneticileri daha vizyondaki reyting rakamlarını beklemeden, yani 4. sezon yayına bile başlamadan diziye 5. sezon onayını verip prodüksiyon ücretlerini ekibe tahsis ettiler.

Amazon MGM Studios’un basın toplantısında, e-ticaret devinin yayın bölümünün yöneticileri sürpriz şekilde, Garth Ennis ve Darick Robertson’ın aynı isimli çizgi roman serisine dayanan dizinin beşinci sezonu için sipariş verdiklerini açıkladılar. 4. sezon henüz yayınlanmadığı için kimse dizinin gideceği yön veya 5. sezon beklentileri konusunda bir yorum yapamıyor.

The Boys, aynı zamanda Gen V isminde bir de spinoff dizisine sahip. The Boys’un öyküsü hakkında spoiler vermeden Gen V’i açıklamak mümkün değil, ancak 4. sezonda yaşanacakların ve 5. sezon için planlananların Gen V’in öyküsüne nasıl etki edeceği de merak ediliyor. Amazon aynı zamanda Gen V’in 2. sezonu için de onayı vermiş durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu